Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3000 k 1637 a 2051
Codice: 70211Prodotti correlati
Tažná spojka AL-KO Profi AK 301, 3000 kg, 50 mm
IN MAGAZZINO
(7 pz.)
99,50 € IVA inclusa
82,20 €
Stabilizátor pro přívěs AL-KO AKS 3004, 3000 kg
IN MAGAZZINO
(8 pz.)
427,90 € IVA inclusa
353,60 €
Stabilizátor pro přívěs AL-KO AKS 3004 Dreierpack, 3000 kg
IN MAGAZZINO
(9 pz.)
457,20 € IVA inclusa
377,90 €
Třmen držáku opěrného kolečka, 48/60 mm, k brzdě AL-KO 3000V, AL-KO 3500V
IN MAGAZZINO
(8 pz.)
28,40 € IVA inclusa
23,40 €
Pojistné lanko KNOTT 2300 mm s vidlicí
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
17,40 € IVA inclusa
14,40 €
Brzdové táhlo M10x2000 mm, 4.6, pozinkované
IN MAGAZZINO
(2 pz.)
9 € IVA inclusa
7,40 €
Brzdové táhlo M10x2500 mm, 4.6, pozinkované
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
10,90 € IVA inclusa
9 €
Kryt spojovacího zařízení, kryt stabilizátoru, AL-KO
IN MAGAZZINO
(>10 pz.)
37,30 € IVA inclusa
30,80 €
Páková maznice na vazelínu, pro kartuš 400g, YATO
IN MAGAZZINO
(>10 pz.)
22,40 € IVA inclusa
18,50 €
Vazelína pro nájezdové brzdy a ložiska, Greaseline Grease LI 2, kartuš 400g
IN MAGAZZINO
(>10 pz.)
8 € IVA inclusa
6,60 €
Descrizione dettagliata del prodotto
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3000 je určena pro horní i spodní montáž na oj ve tvaru „ V ". Nájezdová brzda je dodávána kompletní, včetně tažné kulové spojky a pojistného lanka.
- Pro montáž opěrného kolečka pomocí příruby nebo držáku je nutné zakoupit konzolu.
- Kombinovatelné s kolovými jednotkami AL-KO typ 1637 a typ 2051.
- Robustní těleso nájezdové brzdy je vyrobeno z litiny.
| horní montáž | ano |
| spodní montáž | ano |
| výrobce | AL-KO |
| minimální hmotnost přívěsu | 1600 kg |
| maximální hmotnost přívěsu | 3000 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 150 kg |
| montovatelné na oj | V-oj |
| spojovací zařízení | AL-KO Profi AK301 |
| servisní číslo AL-KO (ETI) | 811520 |
ETI číslo naleznete na nájezdové brzdě. Číslo je označeno buď písmeny ETI nebo symbolem francouzského klíče
. Podle čísla ETI lze dohledat náhradní díly pro konkrétní model a provedení AL-KO výrobku.
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Freni a repulsione per timoni a V |
|---|---|
| EAN: | 12241217 |
| kolová jednotka: | AL-KO 1637, AL-KO 2051 |
| montovatelné na oj: | V-oj |
| Teste di accoppiamento per rimorchio: | AL-KO AK 301 |
| servisní číslo AL-KO (ETI): | 811520 |
| maximální povolené svislé zatížení (kg): | 150 |
| pro celkovou hmotnost přívěsu min. (kg): | 1600 |
| pro celkovou hmotnost přívěsu max. (kg): | 3000 |
| spodní montáž: | ano |
| horní montáž: | ano |
Nájezdová brzda AL-KO 161S PLUS 700-1350 kg, včetně spojky AK161
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
347,80 € IVA inclusa
287,40 €
Nájezdová brzda AL-KO 251S PLUS, 1500-2700 kg (pro Gromex 2700 kg), s AK270
IN MAGAZZINO
(6 pz.)
360,70 € IVA inclusa
298,10 €
Nájezdová brzda AL-KO 161S PLUS, 950-1600 kg, spojka AK161 (univerzální montáž)
IN MAGAZZINO
(2 pz.)
365,70 € IVA inclusa
302,20 €
Nájezdová brzda AL-KO 150V, pro AL-KO 1637, AL-KO 2051, bez kloubu
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
515,90 € IVA inclusa
426,40 €
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 1637, AL-KO 2051, bez kloubu
IN MAGAZZINO
(2 pz.)
574,70 € IVA inclusa
474,90 €
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 2361, bez kloubu
IN MAGAZZINO
(2 pz.)
574,70 € IVA inclusa
474,90 €
Nájezdová brzda AL-KO 251G PLUS 1550-3000 kg (univerzální), se spojkou AK301
IN MAGAZZINO
(4 pz.)
601,50 € IVA inclusa
497,10 €
Nájezdová brzda AL-KO 150V, pro AL-OK 1637, AL-KO 2051, včetně stabilázoru AKS 3004
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
745,80 € IVA inclusa
616,40 €
Nájezdová brzda AL-KO 2.8VB, univerzální montáž, bez kloubu
IN MAGAZZINO
(4 pz.)
765,70 € IVA inclusa
632,80 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3500 k 2361 bez kloubu
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
775,70 € IVA inclusa
641 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3500, k AL-KO 1637, AL-KO 2051, 90:27, bez kloubu
IN MAGAZZINO
(4 pz.)
760,70 € IVA inclusa
628,70 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3500, AL-KO 3062, AL-KO 3081, bez kloubu
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
760,70 € IVA inclusa
628,70 €
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 1637, AL-KO 2051, včetně stabilizátoru AKS 3004
IN MAGAZZINO
(2 pz.)
860,20 € IVA inclusa
710,90 €
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 2361, včetně stabilizátoru AKS 3004
IN MAGAZZINO
(2 pz.)
860,20 € IVA inclusa
710,90 €
Nájezdová brzda AL-KO 2.8VB, k AL-KO 2361, se spojkou AK351
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
883,10 € IVA inclusa
729,90 €
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!