Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 2361, včetně stabilizátoru AKS 3004
Codice: 101502_101643_80005Prodotti correlati
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 2361, bez kloubu
IN MAGAZZINO
(2 pz.)
574,70 € IVA inclusa
474,90 €
Stabilizátor pro přívěs AL-KO AKS 3004 Dreierpack, 3000 kg
IN MAGAZZINO
(9 pz.)
457,20 € IVA inclusa
377,90 €
Stabilizátor pro přívěs AL-KO AKS 3004, 3000 kg
IN MAGAZZINO
(8 pz.)
427,90 € IVA inclusa
353,60 €
Tažná spojka AL-KO AK 270, 2700 kg, 50/45/40/35 mm, H12V12 + SafetyKit
IN MAGAZZINO
(10 pz.)
139,30 € IVA inclusa
115,10 €
Pouzdro, kartuš nájezdové brzdy AL-KO 150V, AL-KO 200V, M10/M10, 811298, 811299
IN MAGAZZINO
(1 pz.)
92 € IVA inclusa
76,10 €
Těleso nájezdové brzdy AL-KO 200V, pravá část
IN MAGAZZINO
(1 pz.)
82,10 € IVA inclusa
67,80 €
Kryt nájezdové brzdy AL-KO 150V, AL-KO 200V
IN MAGAZZINO
(5 pz.)
22,90 € IVA inclusa
18,90 €
Pojistné lanko AL-KO 920 mm pro AL-KO 200V
IN MAGAZZINO
(9 pz.)
7,50 € IVA inclusa
6,20 €
Kryt spojovacího zařízení, kryt stabilizátoru AL-KO
IN MAGAZZINO
(>10 pz.)
23,90 € IVA inclusa
19,70 €
Brzdové táhlo M10x2500 mm, 4.6, pozinkované
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
10,90 € IVA inclusa
9 €
Brzdové táhlo M10x2000 mm, 4.6, pozinkované
IN MAGAZZINO
(2 pz.)
9 € IVA inclusa
7,40 €
Vazelína pro nájezdové brzdy a ložiska, Greaseline Grease LI 2, kartuš 400g
IN MAGAZZINO
(>10 pz.)
8 € IVA inclusa
6,60 €
Páková maznice na vazelínu, pro kartuš 400g, YATO
IN MAGAZZINO
(>10 pz.)
22,40 € IVA inclusa
18,50 €
Descrizione dettagliata del prodotto
Nájezdová brzda AL-KO 200V (AE EURO-2 200V) 2. generace je určena pro horní montáž na oj ve tvaru „ V " s úhlem rozevření ramen od 22 do 34 stupňů. Nájezdová brzda je dodávána kompletní, včetně stabilizátoru AKS 3004, kličky a přítlačného segmentu držáku opěrného kolečka.
- Obsahuje stabilizátor AL-KO AKS 3004
- Maximální povolené svislé zatížení: 100 kg
- Pro celkovou hmotnost přívěsu: 1300 - 2000 kg
- Kombinovatelné s kolovou jednotkou: AL-KO 2361
- Spojka pro napojení táhla brzdového systému: M10
- Rozteč předních montážních otvorů: 120 mm
- Integrovaný držák opěrného kolečka: 48 mm
Převodový poměr přepákování nájezdové brzdy je nastaven napevno a nelze ho změnit pro jiné kolové jednotky.
Převodový poměr:
- 90:30 pro kolové jednotky - AL-KO 2361
| horní montáž | ano |
| spodní montáž | ne |
| výrobce | AL-KO |
| minimální hmotnost přívěsu | 1300 kg |
| maximální hmotnost přívěsu | 2000 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 100 kg |
| montovatelné na oj | V-oj |
| spojovací zařízení | AL-KO AKS 3004 |
| servisní číslo AL-KO (ETI) | 811611 |
ETI číslo naleznete na nájezdové brzdě. Číslo je označeno buď písmeny ETI nebo symbolem francouzského klíče
. Podle čísla ETI lze dohledat náhradní díly pro konkrétní model a provedení AL-KO výrobku.

Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Freni a repulsione per timoni a V |
|---|---|
| EAN: | 1015021234562 |
| kolová jednotka: | AL-KO 2361 |
| montovatelné na oj: | V-oj |
| Teste di accoppiamento per rimorchio: | AL-KO AKS 3004 |
| servisní číslo AL-KO (ETI): | 811611 |
| maximální povolené svislé zatížení (kg): | 100 |
| pro celkovou hmotnost přívěsu min. (kg): | 1300 |
| pro celkovou hmotnost přívěsu max. (kg): | 2000 |
| pro kolové jednotky: | AL-KO typ 2361 |
| spodní montáž: | ne |
| horní montáž: | ano |
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 2361, bez kloubu
IN MAGAZZINO
(2 pz.)
574,70 € IVA inclusa
474,90 €
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 1637, AL-KO 2051, bez kloubu
IN MAGAZZINO
(2 pz.)
574,70 € IVA inclusa
474,90 €
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 1637, AL-KO 2051, včetně stabilizátoru AKS 3004
IN MAGAZZINO
(2 pz.)
860,20 € IVA inclusa
710,90 €
Nájezdová brzda AL-KO 90S/3 HM (horní montáž)
IN MAGAZZINO
(6 pz.)
303 € IVA inclusa
250,40 €
Nájezdová brzda pro brzděné přívěsy do 750 kg, brzda AL-KO 60S /2 HM (horní montáž)
IN MAGAZZINO
(5 pz.)
308 € IVA inclusa
254,50 €
Nájezdová brzda AL-KO 161S PLUS 700-1350 kg, včetně spojky AK161
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
347,80 € IVA inclusa
287,40 €
Nájezdová brzda AL-KO 251S PLUS, 1500-2700 kg (pro Gromex 2700 kg), s AK270
IN MAGAZZINO
(6 pz.)
360,70 € IVA inclusa
298,10 €
Nájezdová brzda AL-KO 161S PLUS, 950-1600 kg, spojka AK161 (univerzální montáž)
IN MAGAZZINO
(2 pz.)
365,70 € IVA inclusa
302,20 €
Nájezdová brzda AL-KO 150V, pro AL-KO 1637, AL-KO 2051, bez kloubu
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
515,90 € IVA inclusa
426,40 €
Nájezdová brzda AL-KO 251G PLUS 1550-3000 kg (univerzální), se spojkou AK301
IN MAGAZZINO
(4 pz.)
601,50 € IVA inclusa
497,10 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3000 k 1637 a 2051
IN MAGAZZINO
(4 pz.)
679,10 € IVA inclusa
561,30 €
Nájezdová brzda AL-KO 150V, pro AL-OK 1637, AL-KO 2051, včetně stabilázoru AKS 3004
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
745,80 € IVA inclusa
616,40 €
Nájezdová brzda AL-KO 2.8VB, univerzální montáž, bez kloubu
IN MAGAZZINO
(4 pz.)
765,70 € IVA inclusa
632,80 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3500 k 2361 bez kloubu
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
775,70 € IVA inclusa
641 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3500, k AL-KO 1637, AL-KO 2051, 90:27, bez kloubu
IN MAGAZZINO
(4 pz.)
760,70 € IVA inclusa
628,70 €
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!