Nájezdová brzda pro brzděné přívěsy do 750 kg, brzda AL-KO 60S /2 HM (horní montáž)
Codice: 60100Prodotti correlati
Stabilizátor pro přívěs AL-KO AKS 3004 Dreierpack, 3000 kg
IN MAGAZZINO
(9 pz.)
457,20 € IVA inclusa
377,90 €
Stabilizátor pro přívěs AL-KO AKS 3004, 3000 kg
IN MAGAZZINO
(9 pz.)
427,90 € IVA inclusa
353,60 €
Tažná spojka AL-KO AK 161, 1600 kg, 50/45/35 mm, H12V12 + SafetyKit
IN MAGAZZINO
(9 pz.)
116,90 € IVA inclusa
96,60 €
Tažná spojka AL-KO AK 161, 1600 kg, 50/45/35 mm, H12V12 +SoftDock
IN MAGAZZINO
(6 pz.)
79,60 € IVA inclusa
65,80 €
Tažná spojka AL-KO AK 161, 1600 kg, 50 mm, H12V12 + SoftDock
IN MAGAZZINO
(6 pz.)
64,20 € IVA inclusa
53 €
Zámek k tažné spojce AL-KO AK 161/AK 270 (přívěsy do 2600kg)
IN MAGAZZINO
(9 pz.)
27,40 € IVA inclusa
22,60 €
Zásobník pružinový AL-KO na táhlo k brzdě 30S, 60S, 90S, 120SR, 161S
IN MAGAZZINO
(1 pz.)
24,90 € IVA inclusa
20,60 €
Pouzdra brzdy AL-KO 90S, AL-KO 60S, průměr 35 mm, staré provedení (kulaté), sada 2 ks
IN MAGAZZINO
(1 pz.)
24,90 € IVA inclusa
20,60 €
Manžeta nájezdové brzdy AL-KO 60S/2 a 90S/3, pro tažnou tyč 35 mm
IN MAGAZZINO
(>10 pz.)
6,50 € IVA inclusa
5,30 €
Pojistné lanko AL-KO 1005 mm pro 60S, 90S, 161S, 251S
IN MAGAZZINO
(>10 pz.)
6,50 € IVA inclusa
5,30 €
Dorazový kroužek AL-KO 60S, 90S (na tyč pr. 35 mm)
IN MAGAZZINO
(5 pz.)
6 € IVA inclusa
4,90 €
Brzdové táhlo M10x2000 mm, 4.6, pozinkované
IN MAGAZZINO
(2 pz.)
9 € IVA inclusa
7,40 €
Brzdové táhlo M10x2500 mm, 4.6, pozinkované
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
10,90 € IVA inclusa
9 €
Descrizione dettagliata del prodotto
Nájezdová brzda AL-KO 60S/2 HM je určena pro horní montáž na oj tvaru „ V ". Nájezdová brzda je dodávána kompletní, včetně tažné kulové spojky a pojistného lanka.
- Spojovací zařízení: AL-KO AK 161
- Maximální povolené svislé zatížení: 75 kg
- Pro celkovou hmotnost přívěsu: 450 - 750 kg
- Kompatibilní s kolovými jednotkami: AL-KO typ 1636G a typ 1637
| horní montáž | ano |
| spodní montáž | ne |
| výrobce | AL-KO |
| minimální hmotnost přívěsu | 450 kg |
| maximální hmotnost přívěsu | 750 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 75 kg |
| montovatelné na oj | V-oj |
| spojovací zařízení | AL-KO AK 161 |

Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Freni a repulsione per timoni a V |
|---|---|
| EAN: | 60100009 |
| kolová jednotka: | AL-KO 1636, AL-KO 1637 |
| montovatelné na oj: | V-oj |
| Teste di accoppiamento per rimorchio: | AL-KO AK 161 |
| maximální povolené svislé zatížení (kg): | 75 |
| pro celkovou hmotnost přívěsu min. (kg): | 450 |
| pro celkovou hmotnost přívěsu max. (kg): | 750 |
| pro kolové jednotky: | AL-KO 1637 |
| spodní montáž: | ne |
| horní montáž: | ano |
Nájezdová brzda AL-KO 90S/3 HM (horní montáž)
IN MAGAZZINO
(6 pz.)
303 € IVA inclusa
250,40 €
Nájezdová brzda AL-KO 161S PLUS 700-1350 kg, včetně spojky AK161
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
347,80 € IVA inclusa
287,40 €
Nájezdová brzda AL-KO 251S PLUS, 1500-2700 kg (pro Gromex 2700 kg), s AK270
IN MAGAZZINO
(6 pz.)
360,70 € IVA inclusa
298,10 €
Nájezdová brzda AL-KO 161S PLUS, 950-1600 kg, spojka AK161 (univerzální montáž)
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
365,70 € IVA inclusa
302,20 €
Nájezdová brzda AL-KO 150V, pro AL-KO 1637, AL-KO 2051, bez kloubu
IN MAGAZZINO
(4 pz.)
515,90 € IVA inclusa
426,40 €
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 1637, AL-KO 2051, bez kloubu
IN MAGAZZINO
(2 pz.)
574,70 € IVA inclusa
474,90 €
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 2361, bez kloubu
IN MAGAZZINO
(2 pz.)
574,70 € IVA inclusa
474,90 €
Nájezdová brzda AL-KO 251G PLUS 1550-3000 kg (univerzální), se spojkou AK301
IN MAGAZZINO
(4 pz.)
601,50 € IVA inclusa
497,10 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3000 k 1637 a 2051
IN MAGAZZINO
(4 pz.)
679,10 € IVA inclusa
561,30 €
Nájezdová brzda AL-KO 150V, pro AL-OK 1637, AL-KO 2051, včetně stabilázoru AKS 3004
IN MAGAZZINO
(4 pz.)
745,80 € IVA inclusa
616,40 €
Nájezdová brzda AL-KO 2.8VB, univerzální montáž, bez kloubu
IN MAGAZZINO
(4 pz.)
765,70 € IVA inclusa
632,80 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3500 k 2361 bez kloubu
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
775,70 € IVA inclusa
641 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3500, k AL-KO 1637, AL-KO 2051, 90:27, bez kloubu
IN MAGAZZINO
(4 pz.)
760,70 € IVA inclusa
628,70 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3500, AL-KO 3062, AL-KO 3081, bez kloubu
IN MAGAZZINO
(3 pz.)
760,70 € IVA inclusa
628,70 €
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 1637, AL-KO 2051, včetně stabilizátoru AKS 3004
IN MAGAZZINO
(2 pz.)
860,20 € IVA inclusa
710,90 €
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!