Nájezdová brzda KNOTT KF17-E (GF), spojka Winterhoff WW 220 R-A
Kód: 60006Související produkty
Tažná spojka Winterhoff WW 220 R-A, 2200 kg, 45 mm, H12V12
SKLADEM
(10 ks)
1 083 Kč včetně DPH
895 Kč
Plynopružinový zásobník brzdy KNOTT KF-GF1, pro přívěsy 1300-2700 kg, KNOTT 990017.01
SKLADEM
(>10 ks)
1 271 Kč včetně DPH
1 050 Kč
Dorazový kroužek KNOTT KF7.5 - KNOTT KF30, pro průměr 45-50 mm
SKLADEM
(>10 ks)
97 Kč včetně DPH
80 Kč
Pouzdro nájezdové brzdy KNOTT, průměr 45 mm, včetně kolíku
SKLADEM
(7 ks)
169 Kč včetně DPH
140 Kč
Manžeta nájezdové brzdy KNOTT KF(KR)7,5 až KNOTT KF(KR) 27
SKLADEM
(>10 ks)
182 Kč včetně DPH
150 Kč
Držák tlumiče nájezdové brzdy KNOTT KF7.5, KNOTT KF20
SKLADEM
(1 ks)
200 Kč včetně DPH
165 Kč
Pojistné lanko 1055 mm s vidlicí (pro Cheval Liberte, Debon) KNOTT
SKLADEM
(>10 ks)
182 Kč včetně DPH
150 Kč
Páková maznice na vazelínu, pro kartuš 400g, YATO
SKLADEM
(>10 ks)
545 Kč včetně DPH
450 Kč
Detailní popis produktu

Nájezdová brzda KNOTT KF17-E (GF) je určena pro horní i spodní montáž na oj ve tvaru „ V ". Nájezdová brzda je dodávána kompletní, včetně tažné kulové spojky a pojistného lanka.
- Kombinovatelné s kolovými jednotkami: KNOTT typ 16-1365 (160x35), KNOTT typ 20-2425/1 (200x50) a KNOTT typ 25-2025 (250x40).
| horní montáž | ano |
| spodní montáž | ano |
| výrobce | KNOTT |
| minimální hmotnost přívěsu | 1100 kg |
| maximální hmotnost přívěsu | 1700 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 100 kg |
| montovatelné na oj | V-oj |
| spojovací zařízení | Winterhoff WW 220 R-A |

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nájezdové brzdy na V-oje |
|---|---|
| Kolová jednotka: | KNOTT 16-1365 (160x35), KNOTT 20-2425 (200x50), KNOTT 25-2025 (250x40) |
| Montáž na oj: | V-oj |
| Tažná spojka: | WINTERHOFF 220 R-A |
| Svislé zatížení: | 100 kg |
| Pro celkovou hmotnost min:: | 1100 kg |
| Pro celkovou hmotnost max:: | 1700 kg |
| spodní montáž: | ano |
| horní montáž: | ano |
Nájezdová brzda KNOTT KF13-E (GF), spojka KNOTT KK14-B
SKLADEM
(4 ks)
7 079 Kč včetně DPH
5 850 Kč
Nájezdová brzda KNOTT KF13-C (GF), spojka KNOTT KK14-B
SKLADEM
(3 ks)
7 732 Kč včetně DPH
6 390 Kč
Nájezdová brzda KNOTT KF7.5-C (GF), spojka KNOTT KK14-B
SKLADEM
(4 ks)
6 958 Kč včetně DPH
5 750 Kč
Nájezdová brzda KNOTT KF20-A (GF), spojka KNOTT K20
SKLADEM
(4 ks)
8 168 Kč včetně DPH
6 750 Kč
Nájezdová brzda KNOTT KFG35-D (GF), spojka K35-C
SKLADEM
(3 ks)
16 976 Kč včetně DPH
14 030 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.