Příplatek za stabilizátor AL-KO AKS 3504, pro přívěsy GROMEX (3500 kg)
Koda: SURCHARGE_100765Sorodni izdelki
Levá páka stabilizátoru AL-KO AKS 3004, AKS 3504 (ETI 811431, 811607)
Na zalogi
(3 kos)
54,20 € z DDV
44,80 €
Třecí segmenty přední/zadní ke stabilizátoru AL-KO AKS 3004, AL-KO 3504
Na zalogi
(5 kos)
39,80 € z DDV
32,90 €
Kryt spojovacího zařízení, kryt stabilizátoru AL-KO
Na zalogi
(>10 kos)
23,90 € z DDV
19,70 €
Kryt spojovacího zařízení, kryt stabilizátoru, AL-KO
Na zalogi
(>10 kos)
37,30 € z DDV
30,80 €
Tažná spojka AL-KO Profi AK 351, 3500 kg, 60 mm, H16
Na zalogi
(6 kos)
125,40 € z DDV
103,60 €
Nájezdová brzda AL-KO 2.8VB, pro AL-KO 2361, spojka AL-KO AK 351
Na zalogi
(3 kos)
883,10 € z DDV
729,90 €
Tip
Přívěs GROMEX L5.2, hliníkový autopřepravník, 560 kg, 3500 kg
Na zalogi
(2 kos)
9 203,90 € z DDV
7 606,50 €
Tip
Přívěs GROMEX L6.1, hliníkový autopřepravník, 600 kg, 3500 kg
Na zalogi
(3 kos)
9 701,40 € z DDV
8 017,70 €
Tip
Přívěs GROMEX L8.5x2.1, autopřepravník pro dvě auta, 840kg, 3500kg
22. TÝDEN
(1 kos)
11 442,80 € z DDV
9 456,80 €
Podroben opis izdelka
Stabilizátor AL-KO AKS 3504™ je propracovaný třecí kloub, který pomocí čtyř tlačených segmentů neustále tlumí vibrace a výkyvy mezi tažným vozidlem a přívěsem, čímž výrazně zvyšuje stabilitu celé jízdní soupravy.
- Cena včetně montáže
- Montáž na trubku: ? 60 mm
- Maximální svislé zatížení: 350 kg
- Celková hmotnost přívěsu: 3500 kg
Pro přívěsy GROMEX:
- Gromex L5.2 (3500 kg)
- Gromex L6.1 (3500 kg)
- Gromex L8.5 (3500 kg)
Stabilizátor je vybaven indikátorem správného připojení a míry opotřebení.
Cena stabilizátoru je stanovena s ohledem na to, že je odečtena cena původního spojovacího zařízení (ze skladového přívěsu).
| výrobce | AL-KO |
| montáž na trubku průměru | 60 mm |
| maximální hmotnost přívěsu | 3500 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 350 kg |
| otvory pro uchycení | 2x horizontálně |
| velikost horizontálních šroubů | M16 |
| hodnota D/Dc | 31 |
| materiál | litina |
| homologace | E1 55R-011796 |
| minimální hmotnost přívěsu | 200 kg |
| pro tažný kloub o průměru | 50 mm |
| pro profil | trubka |
| pro přívěsy | brzděné |
| utahovací moment | 195 Nm |

Příplatek za stabilizátor AL-KO AKS 3004, pro přívěsy Gromex (3000 kg)
Na zalogi
(8 kos)
347,80 € z DDV
287,40 €
Stabilizátor pro přívěsy AL-KO AKS 3504, vrtání 16.2 mm (GROMEX 3500 kg)
Na zalogi
(8 kos)
629,40 € z DDV
520,10 €
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!