Nájezdová brzda AL-KO 2.8VB, pro AL-KO 2361, spojka AL-KO AK 351
Koda: 60003Sorodni izdelki
Nájezdová brzda AL-KO 2.8VB, univerzální montáž
Na zalogi
(4 kos)
765,70 € z DDV
632,80 €
Stabilizátor pro přívěsy AL-KO AKS 3504, vrtání 16.2 mm (GROMEX 3500 kg)
Na zalogi
(8 kos)
629,40 € z DDV
520,10 €
Tažné oko DIN 40 mm, na trubku 60 mm, M16+M16, AL-KO
Na zalogi
(3 kos)
184,10 € z DDV
152,10 €
Tažná spojka AL-KO Profi AK 351, 3500 kg, 60 mm, H16
Na zalogi
(6 kos)
125,40 € z DDV
103,60 €
Tlumič nájezdové brzdy AL-KO 2.8VB, 351VB, 351VB-2, 43Z, od 2012, pro přívěsy 3500 kg
Na zalogi
(6 kos)
181,60 € z DDV
150,10 €
Tlumič nájezdové brzdy AL-KO 2,8VB, 351VB, 351VB-2, 43Z, do 10/2011, pro přívěsy 3500 kg
Na zalogi
(5 kos)
171,60 € z DDV
141,90 €
Pružinový zásobník nájezdové brzdy AL-KO 2,8VB/1-C, 210 mm
Na zalogi
(3 kos)
47,30 € z DDV
39,10 €
Pouzdro nájezdové brzdy AL-KO 2.8VB, průměr 60 mm
Na zalogi
(4 kos)
17,40 € z DDV
14,40 €
Manžeta nájezdové brzdy AL-KO 2,8VB, AL-KO Profi V 3500, AL-KO 351VB
Na zalogi
(>10 kos)
28,40 € z DDV
23,40 €
Konzola pro držák opěrného kola na brzdu AL-KO 2,8VB
Na zalogi
(5 kos)
39,30 € z DDV
32,50 €
Podroben opis izdelka
Nájezdová brzda AL-KO 2.8VB je určena pro horní i spodní montáž na oj ve tvaru „ V ". Nájezdová brzda je dodávána kompletní, včetně tažné kulové spojky a pojistného lanka.
- Kombinovatelné s kolovými jednotkami AL-KO typ 2051 a typ 2361.
| horní montáž | ano |
| spodní montáž | ano |
| výrobce | AL-KO |
| minimální hmotnost přívěsu | 2500 kg |
| maximální hmotnost přívěsu | 3500 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 150 kg |
| montovatelné na oj | V-oj |
| spojovací zařízení |
AL-KO Profi AK 351 |
| servisní číslo AL-KO (ETI) |
811662 |
ETI číslo naleznete na nájezdové brzdě. Číslo je označeno buď písmeny ETI nebo symbolem francouzského klíče
. Podle čísla ETI lze dohledat náhradní díly pro konkrétní model a provedení AL-KO výrobku.

Dodatni parametri
| Kategorija: | Naletne zavore za V-rude |
|---|---|
| EAN: | 60003003 |
| kolová jednotka: | AL-KO 2051, AL-KO 2361 |
| Montáž na oj: | V-oj |
| Vlečne spojne glave: | AL-KO AK 351 |
| Servisní číslo AL-KO (ETI): | 811662 |
| Svislé zatížení: | 150 kg |
| Pro celkovou hmotnost min:: | 2500 kg |
| Pro celkovou hmotnost max:: | 3500 kg |
| pro kolové jednotky: | AL-KO 2051, AL-KO 2361 |
| spodní montáž: | ano |
| horní montáž: | ano |
Nájezdová brzda AL-KO 2.8VB, univerzální montáž
Na zalogi
(4 kos)
765,70 € z DDV
632,80 €
Nájezdová brzda AL-KO 161S PLUS 700-1350 kg, spojka AK 161
Na zalogi
(3 kos)
347,80 € z DDV
287,40 €
Nájezdová brzda AL-KO 150V, pro AL-KO 1637, AL-KO 2051
Na zalogi
(3 kos)
515,90 € z DDV
426,40 €
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 1637, AL-KO 2051
Na zalogi
(2 kos)
574,70 € z DDV
474,90 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3500, AL-KO 1637, AL-KO 2051, 90:27
Na zalogi
(4 kos)
760,70 € z DDV
628,70 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3500, AL-KO 3062, AL-KO 3081
Na zalogi
(3 kos)
760,70 € z DDV
628,70 €
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 2361, stabilizátor AKS 3004
Na zalogi
(2 kos)
860,20 € z DDV
710,90 €
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!