Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 2361
Koda: 101643Sorodni izdelki
Tažná spojka AL-KO AK 270, 2700 kg, 50 mm, H12V12 + SoftDock
Na zalogi
(7 kos)
84,10 € z DDV
69,50 €
Tažná spojka AL-KO AK 270, 2700 kg, 50/45/40/35 mm, H12V12 + SafetyKit
Na zalogi
(10 kos)
139,30 € z DDV
115,10 €
Stabilizátor pro přívěs AL-KO AKS 3004, 3000 kg
Na zalogi
(9 kos)
427,90 € z DDV
353,60 €
Stabilizátor pro přívěs AL-KO AKS 3004 Dreierpack, 3000 kg
Na zalogi
(9 kos)
457,20 € z DDV
377,90 €
Pouzdro nájezdové brzdy AL-KO 200V, M12/M10, 2. generace, ETI 811611, AL-KO 1351210
Na zalogi
(1 kos)
99 € z DDV
81,80 €
Dorazový kroužek AL-KO 161S, AL-KO251 251S, pro průměr 50 mm
Na zalogi
(3 kos)
11,90 € z DDV
9,90 €
Gumová podložka tlumiče brzdy AL-KO 150V, AL-KO 200, 21x5 mm
Na zalogi
(4 kos)
5 € z DDV
4,10 €
Prodloužená klička držáku opěrného kolečka, M12x60 mm, WINTERHOFF
Na zalogi
(>10 kos)
6 € z DDV
4,90 €
Klička držáku opěrného kola M12x110 mm, k brzdě AL-KO 150V, AL-KO 200V
Na zalogi
(4 kos)
10 € z DDV
8,20 €
Přítlačný segment opěrného kola brzdy AL-KO 150V, AL-KO 200V
Na zalogi
(3 kos)
10 € z DDV
8,20 €
Podroben opis izdelka
Nájezdová brzda AL-KO 200V (AE EURO-2 200V), 2. generace je určena pro horní montáž na oj ve tvaru „ V " s úhlem rozevření ramen od 22 do 34 stupňů. Nájezdová brzda je dodávána s pojistným lankem bez spojovacího zařízení.
- Brzda je vybavena integrovaným držákem opěrného kolečka pro průměr trubky 48 mm na levé straně.
- Osadit lze tažnou spojkou AL-KO AK 270 nebo stabilizátorem AL-KO AKS 3004.
- Spojka pro napojení na centrální táhlo brzdového systému se závitem M10.
- Rozteč předních montážních otvorů pro uchycení je 120 mm.
- Kombinovatelné s kolovou jednotkou AL-KO 2361
Převodový poměr přepákování nájezdové brzdy je nastaven napevno a nelze ho změnit pro jiné kolové jednotky.
Převodový poměr:
- 90:30 pro kolové jednotky - AL-KO typ 2361
| horní montáž | ano |
| spodní montáž | ne |
| výrobce | AL-KO |
| minimální hmotnost přívěsu | 1300 kg |
| maximální hmotnost přívěsu | 2000 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 100 kg |
| montovatelné na oj | V-oj |
| spojovací zařízení | ne |
| servisní číslo AL-KO (ETI) | 811611 |
ETI číslo naleznete na nájezdové brzdě. Číslo je označeno buď písmeny ETI nebo symbolem francouzského klíče
. Podle čísla ETI lze dohledat náhradní díly pro konkrétní model a provedení AL-KO výrobku.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Naletne zavore za V-rude |
|---|---|
| EAN: | 4251302429129 |
| Montáž na oj: | V-oj |
| Vlečne spojne glave: | BREZ VLEČNE SPOJNE GLAVE |
| Servisní číslo AL-KO (ETI): | 811611 |
| Svislé zatížení: | 100 kg |
| Pro celkovou hmotnost min:: | 1300 kg |
| Pro celkovou hmotnost max:: | 2000 kg |
| spodní montáž: | ne |
| horní montáž: | ano |
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 2361, stabilizátor AKS 3004
Na zalogi
(2 kos)
860,20 € z DDV
710,90 €
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 1637, AL-KO 2051
Na zalogi
(2 kos)
574,70 € z DDV
474,90 €
Nájezdová brzda AL-KO 60S/2 HM, horní montáž, spojka AK161
Na zalogi
(5 kos)
308 € z DDV
254,50 €
Nájezdová brzda AL-KO 161S PLUS 700-1350 kg, spojka AK 161
Na zalogi
(3 kos)
347,80 € z DDV
287,40 €
Nájezdová brzda AL-KO 150V, pro AL-KO 1637, AL-KO 2051
Na zalogi
(4 kos)
515,90 € z DDV
426,40 €
Nájezdová brzda AL-KO 2.8VB, univerzální montáž
Na zalogi
(4 kos)
765,70 € z DDV
632,80 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3500, AL-KO 1637, AL-KO 2051, 90:27
Na zalogi
(4 kos)
760,70 € z DDV
628,70 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3500, AL-KO 3062, AL-KO 3081
Na zalogi
(3 kos)
760,70 € z DDV
628,70 €
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!