Nájezdová brzda AL-KO 60S/2 HM, horní montáž, spojka AK161
Koda: 60100Sorodni izdelki
Stabilizátor pro přívěs AL-KO AKS 3004 Dreierpack, 3000 kg
Na zalogi
(9 kos)
457,20 € z DDV
377,90 €
Stabilizátor pro přívěs AL-KO AKS 3004, 3000 kg
Na zalogi
(9 kos)
427,90 € z DDV
353,60 €
Tažná spojka AL-KO AK 161, 1600 kg, 50/45/35 mm, H12V12 + SafetyKit
Na zalogi
(9 kos)
116,90 € z DDV
96,60 €
Tažná spojka AL-KO AK 161, 1600 kg, 50/45/35 mm, H12V12 +SoftDock
Na zalogi
(6 kos)
79,60 € z DDV
65,80 €
Tažná spojka AL-KO AK 161, 1600 kg, 50 mm, H12V12 + SoftDock
Na zalogi
(6 kos)
64,20 € z DDV
53 €
Zámek k tažné spojce AL-KO AK 161, AL-KO AK 270, Safety Ball
Na zalogi
(9 kos)
27,40 € z DDV
22,60 €
Zásobník pružinový AL-KO na táhlo k brzdě 30S, 60S, 90S, 120SR, 161S
Na zalogi
(1 kos)
24,90 € z DDV
20,60 €
Manžeta nájezdové brzdy AL-KO 60S/2, AL-KO 90S/3, pro tažnou tyč 35 mm
Na zalogi
(>10 kos)
6,50 € z DDV
5,30 €
Pojistné lanko AL-KO 1005 mm pro 60S, 90S, 161S, 251S
Na zalogi
(>10 kos)
6,50 € z DDV
5,30 €
Dorazový kroužek AL-KO 60S, AL-KO251 90S, pro průměr 35 mm
Na zalogi
(5 kos)
6 € z DDV
4,90 €
Podroben opis izdelka
Nájezdová brzda AL-KO 60S/2 HM je určena pro horní montáž na oj tvaru „ V ". Nájezdová brzda je dodávána kompletní, včetně tažné kulové spojky a pojistného lanka.
- Kompatibilní s kolovými jednotkami: AL-KO typ 1636G a AL-KO typ 1637
| horní montáž | ano |
| spodní montáž | ne |
| výrobce | AL-KO |
| minimální hmotnost přívěsu | 450 kg |
| maximální hmotnost přívěsu | 750 kg |
| maximální povolené svislé zatížení | 75 kg |
| montovatelné na oj | V-oj |
| spojovací zařízení | AL-KO AK 161 |

Dodatni parametri
| Kategorija: | Naletne zavore za V-rude |
|---|---|
| EAN: | 60100009 |
| kolová jednotka: | AL-KO 1636, AL-KO 1637 |
| Montáž na oj: | V-oj |
| Vlečne spojne glave: | AL-KO AK 161 |
| Svislé zatížení: | 75 kg |
| Pro celkovou hmotnost min:: | 450 kg |
| Pro celkovou hmotnost max:: | 750 kg |
| pro kolové jednotky: | AL-KO 1637 |
| spodní montáž: | ne |
| horní montáž: | ano |
Nájezdová brzda AL-KO 161S PLUS 700-1350 kg, spojka AK 161
Na zalogi
(3 kos)
347,80 € z DDV
287,40 €
Nájezdová brzda AL-KO 150V, pro AL-KO 1637, AL-KO 2051
Na zalogi
(4 kos)
515,90 € z DDV
426,40 €
Nájezdová brzda AL-KO 200V, pro AL-KO 1637, AL-KO 2051
Na zalogi
(2 kos)
574,70 € z DDV
474,90 €
Nájezdová brzda AL-KO 2.8VB, univerzální montáž
Na zalogi
(4 kos)
765,70 € z DDV
632,80 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3500, AL-KO 1637, AL-KO 2051, 90:27
Na zalogi
(4 kos)
760,70 € z DDV
628,70 €
Nájezdová brzda AL-KO Profi V 3500, AL-KO 3062, AL-KO 3081
Na zalogi
(3 kos)
760,70 € z DDV
628,70 €
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!