Nebržděný skříňový přívěs DEBON C255 UB® COMPOSITE, ČERNÝ, 750 kg
Código: C255 UB D BLACKDescripción detallada del producto
Potřebujete designový skříňový přívěs s širokým využitím za přijatelnou cenu? Pak vám můžeme jednoznačně doporučit přívěs DEBON C255 UB (UNBRAKED - NEBRŽDĚNÝ) od renomovaného francouzského výrobce Cheval Liberte Debon.
Jedná se o nejmenší a nejlevnější model v nabídce společnosti. Tento přívěs je ideální pro přepravu zavazadel, motocyklů, skútrů, malých čtyřkolek či jakéhokoliv jiného nákladu. Zejména se hodí pro obytné automobily a mikrobusy, které nemají dostatečný zavazadlový prostor. Za vozem jej může táhnout kdokoliv s běžným řidičským průkazem sk. B, jelikož tento přívěs patří do kategorie přípojných vozidel O1 (nebržděné přívěsy do 750 kg celkové hmotnosti).
Jeho laminátová monobloková karoserie s integrovanými výztuhami odolnými proti deformacím zajišťuje vysokou tuhost přívěsu, zatímco protiskluzová podlaha z voděodolné přívěsové překližky je vybavena v základu 4 kotevními oky.
Podvozek a rám jsou žárově zinkované, což zajišťuje vysokou odolnost proti korozi. Ve standardní výbavě přívěsu je také opěrné kolečko a zadní podpěrné nohy, které umožňují snadné a pohodlné nakládání a vykládání přepravovaného nákladu bez nutnosti připojení přívěsu k vozidlu. Zadní rampa se díky osvědčenému systému výrobce dá otevřít i do boku jako dveře.
Tento nebržděný přívěs má bočnice z přívěsové překližky (PPL), pravé boční dveře a torzní nápravu KNOTT. Díky tomu může nabídnout nejlepší poměr cena/výkon. Pokud tedy hledáte praktický, elegantní a spolehlivý skříňový přívěs s širokým využitím za skvělou cenu, přívěs DEBON C255 UB je tou správnou volbou!
Technické parametry přívěsu Debon C255 UB
- Doložitelnost: 410 kg
- Provozní hm.: 340 kg
- Celková hmotnost: 750 kg
- Kategorie přípojných vozidel: O1
- Rozměry vnější (DxŠxV): 370 x 175 x 201 cm
- Rozměry vnitřní (DxŠxV): 250 x 130 x 156 cm
- Boční stěny: PPL (přívěsová překližka)
- Boční dveře: pravé
- Rozměry bočních dveří: 105 x 63 cm
- Rozměr zadních dveří ŠxV: 125 x 150 cm
- Náprava: torzní, KNOTT
- Kola: R13, pneu 165/70 R13 - 79N
- Brzdy: nebržděný
- Konstrukční rychlost: 140 km/h
Výbava přívěsu Debon C255 UB
- Podlaha z voděodolné přívěsové překližky
- Zadní výklopná rampa/dveře z hliníku
- Žárově zinkovaný podvozek odolný proti korozi
- Osvětlení vnitřního prostoru
- El. zásuvka 13 PIN
- Zajišťovací klíny
- Podpěrné nohy
- Opěrné kolo
Příplatková výbava přívěsu Debon C255
- rezervní ocelové kolo s držákem pro vnitřní montáž
- bezpečnostní zámek zadní rampy
U jednoosých přívěsů rozhodně doporučujeme zakoupit rezervu.
Příslušenství k motocyklům
- stojany pro bezpečné parkování a přepravu
- popruhy k zafixování motocyklu
- manipulace s motocyklem
- nájezdové rampy
- skládací garáže vel. S / vel. M
Tento přívěs lze táhnout s řidičským průkazem skupiny B.

Přívěsy DEBON C255 jsou z ekonomických důvodů osazovány standardními nápravami od společnosti KNOTT.

Možnosti provedení bočních stěn u přívěsu Debon C255:
- PPL (PLYWOOD) přívěsová překližka 18 mm (bílá, šedá)
- FOAM (SANDWICH) hladký panel s izolační pěnou 18 mm
- ALU eloxované duté hliníkové profily 18 mm
Vyráběné barvy přívěsů Debon (střecha a přední část):
- bílá lesklá (RAL10000)
- černá lesklá (RAL28020)
- tmavě šedá (RAL7016)
- šedá IRON (RAL1011)
- modrá (RALL 5011)
O společnosti Debon a Cheval Liberté

Francouzská společnost Cheval Liberté, která na trhu působí od roku 1995, je absolutní špička v evropském prodeji přívěsů. Pod obchodní značkou Debon vyvíjí a prodává skříňové a sklopné valníkové přívěsy, přičemž vychází z průmyslových zkušeností a inženýrství získaných za více než 25 let v businessu výroby přepravníků pro koně.
Standardy přívěsů Debon se blíží automobilům díky bezkonkurenčnímu podvozku Pullmann 2 s nezávislým zavěšením každého kola, které poskytuje perfektně plynulé jízdní vlastnosti, a společně s aerodynamickým tvarem karoserie přívěsů Debon tak může nabídnout nejen významnou úsporu paliva, ale především velmi vysoký komfort tažného vozidla a přepravovaného nákladu.
„Na západních evropských trzích má Cheval Liberté skvělých 50 % registrovanosti nových přívěsů pro přepravu hospodářských zvířat a koní. Zbylých 50 % mají všichni ostatní výrobci dohromady. To samo o sobě dokazuje fakt, že Cheval Liberté je absolutní jedničkou na trhu ve svém oboru,“ říká Pavel Kabele, majitel společnosti PK Technik Trailers, která je oficiálním importérem přívěsů Cheval Liberté a Debon pro Českou republiku.
„Na této výjimečné oblibě a kvalitě se zakládá také značka skříňových přívěsů Debon, která díky dokonalému podvozku a aerodynamickému tvaru karoserie nemá na trhu konstrukčně konkurenci. O kvalitě přívěsů hovoří rovněž fakt, že reklamovatelnost skříňových přívěsů Debon je v našem obchodním zastoupení v podstatě nulová.“
Parámetros adicionales
| Categoría: | Debon C255 sin freno – Remolque cerrado hasta 750 kg |
|---|---|
| Tipo de remolque: | Remolque cerrado, Remolques para quads, Remolque para motocicletas |
| Uso: | caravana, taller móvil, tienda de móviles, puesto de ventas, remolque de caja, transporte de equipaje, transporte en bicicleta, transporte en motocicleta, transporte en vehículos todo terreno, transporte de material deportivo |
| Número de ejes: | 1 |
| Frenado / sin frenos: | SIN FRENOS |
| Tipo de eje: | TORSIÓN |
| Plegable: | NE |
| Peso total: | 750 kg |
| Peso en vacío: | 390 kg |
| Carga útil: | 410 kg |
| Longitud total: | 370 cm |
| Anchura total: | 174 cm |
| Altura total: | 201 cm |
| Longitud de la superficie de carga: | 250 cm |
| Anchura de la superficie de carga: | 125 cm |
| Altura de la superficie de carga: | 45 cm |
| Altura interior: | 156 cm |
| Altura de paso: | 153 cm |
| Velocidad de diseño: | 140 km/h |
| Rueda de repuesto: | CON COSTE ADICIONAL |
Debon C255 přívěsy PKtechnik Trailers
Clasificación del producto
¡Sé el primero en publicar un artículo en este tema!
Dejar una valoración
Lista de calificaciones
Debate
¡Sé el primero en publicar un artículo en este tema!