Příplatek za boční schránku k přívěsům GROMEX (včetně držáků a montáže)

Kód: SCHRANKY GROMEX
Neohodnoceno
2 000 Kč / ks 1 653 Kč bez DPH
SKLADEM (9 ks)
Možnosti doručení

Příplatek za boční skříňku ukotvenou pod ložnou plochou. Cena včetně držáků a montáže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příplatek za boční skříňku ukotvenou pod ložnou plochou, k autopřepravníkům GROMEX. Cena včetně držáků a montáže.

 

Skříňka - BOX DAKEN BLACKIT I - provedení s jedním zámkem a bočním otevíráním

  • Vnější rozměry - 550x250x294
  • Váha - 2,5 Kg
  • Kapacita - 23 l
  • Materiál - polypropylene, nylon

Řada boxů BLACKIT byla vytvořena přesně podle potřeb vlastníků přívěsů. Výborná kvalita materiálů, důraz na každý detail a moderní design dělaji z boxů BLACKIT základní příslušenství každého přívěsu. Díky přepracované struktuře těsnění jsou boxy prachu i vodě vzdorné. Materiál vyráběný ze surovin bez přídavku recyklátů zajišťuje vysokou odolnost boxu proti UV záření, olejům, palivům, vysokým i nízkým teplotám.

Box Blackit I je primárně určený k montáži v poloze s uzavřeným víkem ve vodorovné poloze (např. na oj nebo přední čelo přívěsu). Tak nejlépe odolává povětrnostním vlivům a vodě. Montáž v poloze s uzavřeným víkem svisle je přípustná a běžně se používá, box je však v této poloze méně odolný proti vniknutí vody. Pro montáž v poloze s uzavřeným víkem svisle jsou přímo určené boxy řady JUST.

Panty víka jsou u boxu BLACKIT I umístěny na kratší straně, díky tomu stačí k uzavření jeden otočný uzávěr. Uzávěr boxu je opatřen zámkem a plastovou krytkou zámku. Součástí dodávky jsou dva klíče.

Nevyhovuje Vám otevírání na kratší straně boxu? Zkuste box BLACKIT II s otevíráním na delší straně a dvěma uzamykatelnými uzávěry.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX